Доступи до баз данних

Доступ до бібліотеки навчальної літератури 

CUL Online

З 01.09.16  користувачам наукової бібліотеки ЗНТУ надано доступ до повних текстів навчальної та довідкової літератури видавництва «Центр навчальної літератури» (http://culonline.com.ua).
Доступ з локальної обчислювальної мережі університету за логіном та паролем 
(логін та пароль ввести у формі з правого боку сторінки, вгорі).

Логін: zntu
Пароль: library

Центр навчальної лiтератури - найбільша книготорговельна та видавнича компанiя в Україні, що спецiалiзується на виданнi та продажу рiзнопланової навчальної та довiдкової лiтератури.

Компанiя працює на ринку вже вісім рокiв та постiйно вдосконалює роботу з клiєнтами, що виражається в нових методах донесення книги споживачу, у вдосконаленнi процесу доставки та виконаннi найвибагливiших замовлень. В видавництві виходить друком 15-20 нових книг в місяць.


Інтернет-книгарня перша в Україні має найбільший реальний асортимент навчальної лiтератури майже всiх видавництв України. Асортимент на сайті нараховує понад 900 назв і поновлюється щоденно.


Доступ до текстів нових видань надається ще до виходу їх друком за наступними напрямками:
 • Аудит, бухгалтерський, кадровий облік (96) • Фінанси (121)
 • Економіка (286)
 • Менеджмент (117)
 • Маркетинг (27)
 • Правова література (107)
 • Гуманітарні науки (207)
 • Природничі та технічні науки (99)

 • Доступ до ресурсу Будстандарт Online

   З червня 2015 року в нашому університеті відкрито доступ до сервісу Будстандарт Online – онлайн версії інформаційної довідкової системи “Будстандарт” від компанії Computer Logic Group.
    
   «БУДСТАНДАРТ Online» – це цілодобовий доступ до актуальних версій нормативних документів у галузі проектування, будівництва, охорони праці, пожежної безпеки, екології та енергетики, а також - до нормативних та законодавчих документів дорожньої галузі України.
   «БУДСТАНДАРТ Онлайн» – це понад 26 000 нормативних та законодавчих документів України, які доступні 7 днів на тиждень 24 години на добу з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернет: комп'ютер, ноутбук, планшет або смартфон. Документи на сервісі «БУДСТАНДАРТ Онлайн» оновлюються щодня в режимі реального часу.
   Для зручності подання документи згруповані за класифікаторами:
   • класифікація Мінрегіон України;
   • міжнародний класифікатор ICS;
   • за видами документів;
   • за датою прийняття;
   • за галуззю дії та тематикою.
   Нормативна база створена за принципом «Все включено» і містить:
   • будівельні норми (ДБН, ДСТУ);
   • документи по стандартизації та сертифікації (ДСТУ, ГОСТ);
   • документи з охорони праці (НПАОП, інструкції);
   • документи з пожежної безпеки (НАПБ, правила, накази);
   • санітарні правила;
   • технологічні карти;
   • загальні нормативно-правові документи та багато іншого.
   Доступні тематичні та галузеві каталоги:
   • Будівництво;
   • Охорона праці;
   • Пожежна безпека;
   • Гірничодобувна промисловість.
   Також до Ваших послуг:
   • «Розумний Пошук» з підказками Online (враховує структуру слова!);
   • відповіді на питання по роботі з сервісом в режимі реального часу;
   • стіл замовлень нормативних документів.   Довідки за телефоном: 7-698-410 (ауд. 250)

   

  Доступ до баз даних Polpred.com Огляд ЗМІ


   
   
  Доступ: в локальній обчислювальній мережі університету
   
  Адреса доступу:  http://www.polpred.com

  Можлива самостійна реєстрація користувачів - посилання "Доступ из дома" у верхньому правому куті polpred.com доступне при роботі з локальної обчислювальної мережі університету.

  Polpred.com. Огляд засобів масової інформації.   Архів важливих публікацій формується вручну. База даних з рубрикатором: 53 галузi/600 джерел/9 федеральних округів Російської Федерації/235 країн і територій/головні матеріали/статті та інтерв’ю 7000 перших осіб. Щодня отримуємо тисячу новин, повний текст російською мовою, мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук з налаштуваннями. Експорт у Word файли сотень статтей одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах. Доступ до Polpred.com відкритий з усіх компютерів мережі університету.


  Тестовий  доступ до 

  БД "Global Patents Reference Center"


  З 20.03.2017 по 30.04.2017  

  База даних "Global Patents Reference Center" (див. https://www.ebscohost.com/academic/global-patents-reference-center ):

  - включає 98 млн. записів про патентні документи (52 млн. патентних документів у повному тексті) більше ніж 100 патентних відомств країн світу (див. https://www.ebscohost.com/assets-sample-content/Global_Patents_Authortie...)
  - основні предметні сегменти колекції: авіація, біотехнології, комп'ютерні науки, електроніка, енергетика, інженерна справа, харчові технології, фармакологія, та інші.
  - оновлюється щомісяця
  - доступ через пошукові інтерфейси EBSCOhost та EBSCO Discovery Service

  Доступ до БД "Global Patents Reference Center" без паролю за наступним посиланням з будь-якого комп`ютеру локальної мережі ЗНТУ:

  http://search.ebscohost.com  Тестовий доступ до  нових видань Royal Society of Chemistry (RSC)

  Royal Society of Chemistry (RSC) - надає нашому університету тестовий онлайн-доступ до своїх нових видань відкритого доступу.

  Королівське хімічне товариство (англ. Royal Society of Chemistry, RSC) - наукове співтовариство (професійна асоціація) Сполученого Королівства, метою якої є розвиток хімічної науки. Спільнота була утворена новим королівським наказом в 1980 році шляхом злиття Хімічного товариства, Королівського інституту хімії, Товариства Фарадея і Товариства аналітичної хімії. Спільнота набула подвійної ролі - як наукового співтовариства і як професійного об'єднання.

  Environmental Science: Water Research & Technology - наочне представлення високоякісних досліджень та інноваційних технологій, що провадяться в сфері відновлювальних водних ресурсів.
  Доступ до грудня 2016 року

  Nanoscale Horizons є провідним журналом, що публікує найостанніші повідомлення за всім спектром нанонауки і нанотехнологічних досліджень. Це інноваційний, професійно орієнтований, журнал, що динамічно розвивається під керівництвом редколегії із всесвітньо відомих науковців.
  Доступ до грудня 2017 року

  Reaction Chemistry & Engineering представляє новий журнал звітів передових досліджень за усіма аспектами створення молекул, який буде цікавий як фундаментальним дослідникам, практикам і широким верствам суспільства.
  Доступ до грудня 2017 року

  Molecular Systems Design & Engineering має міждисциплінарний характер - об'єднання фізики, біології, хімії, техніки і матеріалознавства, а також об'єднання експериментальних, теоретичних та розрахункових досліджень. Спільний проект на перетині хімії та хімічної інженерії Королівського хімічного товариства та Інституту інженерів-хіміків (IChemE).
  Доступ до грудня 2017 року

  Доступ з локальної обчислювальної мережі університету
   

  Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах

  Icon Icon

  Книжкова полиця видань НБ ЗНТУ

  Популярні публікації

  Загальна кількість переглядів сторінки