МБА та ЕДД

Читачі нашої бібліотеки можуть БЕЗКОШТОВНО скористатися послугами міжбібліотечного абонементу (МБА) та електронної доставки документів (ЕДД).


У бібліотеці працює послуга електронної доставки документів (ЕДД). Читачі бібліотеки можуть отримати електронною поштою копію статей із друкованих журналів, які передплачуються бібліотекою, або фрагменти книг, що зберігаються у фонді бібліотеки. 

Наукова бібліотека університету пропонує послугу МБАміжбібліотечного абонементу, заснованої на використанні документів з фондів інших бібліотек. МБА діє з метою забезпечення загального доступу до бібліотечних та інформаційних ресурсів для навчального процесу і наукової роботи. Послугою МБА можуть користуватися будь-які читачі наукової бібліотеки ЗНТУ: науково-педагогічні працівники, викладачі, співробітники та аспіранти університету, студенти.

Література, одержана по МБА, видається для користування тільки у читальному залі періодичних видань Наукової бібліотеки ЗНТУ (ауд. 248-а, II поверх головного корпусу університету) за встановленим порядком.

Увага! Згідно ч. 1 ст. 23 Закону України «Про авторське право й суміжні права», замовлення приймаються тільки на доставку фрагментів (уривків) з опублікованих письмових творів за умови, що обсяг фрагмента (уривка) відповідає меті навчання.


Отримані копії фрагментів (уривків) дозволяється використовувати тільки для освітніх цілей. Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів відповідно до діючого законодавства, цілком лягає на користувача.


Матеріальну відповідальність за зберігання видань, отриманих по МБА у тимчасове користування, несе користувач, що замовив видання. За загублену або зіпсовану літературу, отриману по МБА, користувач повинен зробити заміну рівноцінним виданням.

Для отримання документів по МБА та ЕДД треба заповнити форму замовлення. На кожне видання, що запитується, заповнюється окрема форма.  

Powered by 123ContactForm | Сообщить о нарушении

В разі запитань звертайтеся у читальний зал періодичних видань (ауд. 248а ), 
або за тел. (061) 769-82-28
чи за електронною поштою edd@zntu.edu.ua;

Координатор – Таручкіна Тетяна Анатоліївна.

Коментарі

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах

Icon Icon

Книжкова полиця видань НБ ЗНТУ

Популярні публікації

Загальна кількість переглядів сторінки