Приєднання до проєкту “Research4Life” ще одного наукового видавництва – Edinburgh University Press (EUP)

 


До уваги науковців університету. За сприяння МОН України у межах проєкту Research4Life українські вчені отримали доступ до електронних ресурсів провідних видавництв світу. З січня 2023 року Україна має право на доступ до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life як країна Групи А (вільний доступ).

Research4Life - це проєкт, який організовано у форматі державно-приватного партнерства Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), Програмою ООН із навколишнього середовища (ЮНЕП), Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), Міжнародною організацією праці (МОП), Корнельським і Єльським університетами, а також Міжнародною асоціацією науково-технічних і медичних видавців.

З 2002 року Research4Life надає у понад 125 країнах із низьким і середнім рівнем доходу безкоштовний або недорогий онлайн-доступ до 203 000 провідних журналів і книг з галузей охорони здоров’я, сільського господарства, навколишнього середовища, прикладних наук та права.

Перелік доступних ресурсів суттєво розширено, більш ніж 15 видавців додатково відкрили електронні колекції книг і журналів для користувачів з України, зокрема, надано доступ до ресурсів таких великих видавництв:

·         Elsevier;

·         Springer Nature;

·         John Wiley & Sons;

·         Taylor & Francis;

·         Emerald;

·         Sage Publications;

·         Oxford University Press;

·         Cambridge University Press;

·         Edinburgh University Press;

·         IOP Publishing та інші.

Контент Research4Life згрупований у такі колекції:

·Hinari — одна з найбільших у світі колекцій біомедичної та медичної літератури.

·AGORA – це видатна колекція цифрових бібліотек у галузі харчування та сільського господарства.

·ARDI надає доступ до науково-технічної інформації.

·GOALI зосереджується на праві та соціальних науках, в тому числі розглядає політику, економіку, філософію, історію тощо.

·OARE охоплює інформаційні ресурси про навколишнє середовище, в тому числі - екологію, географію, енергетику тощо.

Для отримання логіну і паролю звертайтеся до Наукової бібліотеки пишіть, будь ласка, на поштові скриньки: natali_p@zp.edu.ua , library.nuzp@gmail.com (Пилипенко Наталія Володимирівна)

Коментарі

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах

Icon Icon

Книжкова полиця видань НБ ЗНТУ

Популярні публікації

Загальна кількість переглядів сторінки